Deputeti i LDK-së dalldiset në valle me gotë në kokë (FOTO)
Dasma e Ardi Kikës, shef i Protokollit të Kryeministrit në largim, Isa Mustafa, ka nxjerrë në pah diçka tjetër te ish-ministri tash deputet, Arban Abrashi.

Ai ishte i ftuar në këtë dasmë që u mbajt para disa ditësh. Sipas kësaj fotografie, Abrashi është parë duke vallëzuar në një mënyrë më të veçantë në këtë dasmë.

Në një moment ka vendosur edhe gotën në kokë dhe ka hedhur valle. /magazina.al/gazetaexpress/
Be the first to comment

Leave a Reply