Dhunohet një e mitur në Prishtinë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë. Policia e Kosovës në raportin ditor bën të ditur se një i dyshuar ka pvrdhunuar një të mitur në makinë, shkruan TopAl News.

“Prishtinë 19.09.2017-02:03. Ankuesja femër K/Shqiptare (e mitur) ka njoftuar se i dyshuari mashkull K/Shqiptar e kishte futur në veturë viktimën pa dëshirën e saj dhe e ka keqpërdorur seksualisht.

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe me urdhër të prokurorit i njëjti dërgohet në mbajtje.” thuhet në raport.
Be the first to comment

Leave a Reply