Diçka e pakëndshme i ka ndodhur sot Dua Lipës
Këngëtarja Dua Lipa ka pësuar një aksident të vogël.

Ajo, ka lënduar dorën duke ushtruar në palestër boks dhe këtë moment e ka ndarë me ndjekësit në Instagram duke publikuar një fotografi, shkruan TopAl News.

Këngëtarja shqiptare me famë të madhe në botë pavarësisht lëndimit ka vazhduar me aktivitetet e saj të përditshme ndërsa ka dëshmuar se edhe të dukesh seksi duhet sakrificë.

Dua, ka përfunduar edhe provat e fundit para fillimit të turneut në mbarë botën ku më 10 gusht do të jetë e pranishme me koncert në Kosovë.
Be the first to comment

Leave a Reply