Diellza Kolgeci i jep fund lidhjes
Vazhdon ta mbajë epitetin e një ndër vajzave më të bukura shqiptare.

Diellza Kolgeci krahas jetës profesionale, atë private e ka mbajtur gjithmonë larg medieve.
Bukuroshja vazhdon të jetë aktive në profesion dhe merret edhe me organizime të eventeve të veçanta siç është rasti i “Ballos Shqiptare”.
Sipas “Prive”, Diellza Kolgeci i ka dhënë fund lidhjes, por ka thënë se ka marrëdhënie miqësore me ish të dashurin.
Pra, statusi i bukuroshes tashmë është single.
Be the first to comment

Leave a Reply