Disa nga momentet më të mira të ‘Savashit’ me gruan! Mos u bëni xheloze
Aktori i njohur turk Murat Yıldırım ka qenë dhe mbetet ndër personazhet më të komentuara në media.

Për publikun shqiptar u bë i njohur me rolin e ‘Savashit’ në njërin prej telenovelave më të ndjekura turqisht.

Ai madje ka arritur të rrëmbej zemrat e dhumë fansave shqiptar e shumë vajzave u është thyer zemra për një arsye.

‘Savash’ tashmë e ka një femër përkrah me të cilën së fundmi edhe e kurorëzoi dashurinë me martesë. Ta ketë në duar e ka pasur fatin Iman Elbani Yildirim.

Këto janë momentet më të mira që ata i kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjete sociale.
Be the first to comment

Leave a Reply