Djali në foto sot është reper shumë i suksesshëm! E gjeni se kush është?
Si duket reperin e njohur shqiptar e ka kapluar nostalgjia e kohës kur ishte në adoleshencë.

Prandaj Gent Fatali ka hapur arkivat dhe me ndjekësit e ka ndarë një foto të cilën asnjëherë nuk ia kemi parë.

Ai zgjodhi që foton të cilën e ka realizuar vite më parë ta publikoj në Instastory dhe në të shihet një djalë i ‘lazdruar’ dhe me stil.

Me ta analizuar foton, ani pse është bërë herët, vihet re që në të është Genti, djali që sot ka arritur që me projektetet e tij muzikore të bëhet i suksesshëm në këtë fushë.

‘Zemër e thyme’ mban titullin kënga e tij e fundit e publikuar e cila në kanalin zyrtar në Youtube ka pranuar më shumë se 1 milion klikime.
Be the first to comment

Leave a Reply