Dorëzohet Klement Balili? Berisha publikon lajmin
Bosi i drogës, Klement Baliliështë një nga njerëzit më të kërkuar të drejtësis shqiptare.

Ai prej kohësh është në kërkim dhe policia ende nuk ka rënë në gjurmët e tij.

Por së fundmi ish-kryeministri Berisha ka publikuar një mesazh të fortë në lidhje me “Eskobarin e Ballaknit” ku thuhet se ai është dorëzuar dhe është nisur drejt Tiranës.

MESAZHI TE BERISHA
Dorezohet Klement Balili!
Qytetari dixhital informon. sb

Pershendetje doktorin vetdorezohet kelment Balili ne prokurorin e krimeve te renda ai esht nisur drejt tiranes me Rigels Balilin!”
Be the first to comment

Leave a Reply