Drejtori i Barcës: Do të vijnë edhe dy lojtarë
Drejtori i Barcelonës, Robert Fernandez, ka paralajmëruar edhe më shumë transferime te katalanasit.

Pas prezantimit të Dembeles erdhën edhe deklaratat e para nga kryesia e Barcelonës.

Ai ka paralajmëruar se mund të vijnë edhe dy transferime deri në fund të afatit kalimtar.

“Synimi im është që të vij së paku edhe një lojtar, ndoshta edhe dy lojtarë nëse është e mundur”, deklaroi Fernandez.

Duket se ditët e fundit të afatit kalimtar do të jenë shumë të nxehtë në afatin kalimtar veror dhe tifozët e futbollit mund të argëtohen me saga të mëdha transferuese te klubet më të mëdha. /Telegrafi/
Be the first to comment

Leave a Reply