Dua Lipa dhe Rita Ora bëhen bashkë në BBC Radio




Ceremonia e ndarjes së çmimeve “BBC Radio 1 Teen Awards” ka bërë bashkë këngëtaret shqiptare.

Dy këngëtaret e njohura Rita Ora dhe Dua Lipa do të performojnë më 22 tetor në një skenë.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë këngëtaret përmes postimeve në rrjetin e tyre social Instagram. Ndjekësit mezi do ta presin atë moment, pasi dy këngëtaret shqiptare asnjëherë nuk kanë performuar së bashku në një skenë.

 

I am so excited to perform at the Radio 1 Teen Awards!! Get yo tixx @bbcradio1 #R1TEENAWARDS ?

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on




Be the first to comment

Leave a Reply