Dua Lipa me një partner të ri?
Dua Lipa nga Brit Awards doli jo vetëm me dy çmime, por edhe me një kompliment, i cili mund të jetë pikënisja e një lidhje dashurie.

Pas ceremonisë, të gjithë artistët ishin të ftuar në festën e organizuar ku festuan marrjen e çmimeve së bashku.

Dhe pikërisht në këtë after party, Jack Whitehall, ka përfituar për ti shprehur ndjesitë e tij këngëtares shqiptare, Dua Lipa.

Ata u fotografuan duke pëshpërtiur me njëri tjetrin shumë afër, duke mos u shqetësuar aspak nga ata që mund ti shikonin.

29-vjeçari Jack, i cili ka vetëm pesë muaj që është ndarë nga e dashura e tij pas një lidhje 6 vjeçare, duket se është i mrekulluar nga bukuria e këngëtares shqiptare, Dua Lipa.

Duket se jemi në hapat e para të nisjes së një romance midis dy të rinjve.

Top Channel
Be the first to comment

Leave a Reply