Dua Lipa me tatuazh të ri që simbolizon fuqinë e femrës
Këngëtarja Dua Lipa e ka shtuar edhe një tatuazh në trupin e saj.

Këtë herë ka zgjedhur që ta bëjë një trëndafil në krahun e saj të djathtë, tatuazh ky që simbolizon fuqinë e femrës, shkruan TopAl News.

Ylli shqiptar me famë në botë ka zgjedhur t’a ndajë me ndjekësit këtë moment dhe ka pranuar komente shumë pozitive.

Ndryshe Dua po vazhdon turneun e saj nëpër botë dhe më 10 gusht do të jetë e pranishme me koncert në Kosovë.

2am in Paris with @burakatattooflash

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on
Be the first to comment

Leave a Reply