Dua Lipa rikthen romancën me ish-të dashurin Isaac Carew?
Këngëtarja Dua Lipa vazhdon të lakohet si një ndër emrat më të suksesshëm të tregut muzikor ndërkombëtar.

Vitin e kaluar, Lipa ishte në lidhje me Isaac Carew, lidhje e cila përfundoi pas disa muajsh.

Dua Lipa dhe Isaac Carew

Por, mesa duket viti 2018 duket të jetë vit i rikthimit për dyshen në fjalë, ose kështu të paktën tregojnë shenjat e para.

Një fotografi e publikuar nga Dua në rrjetin social Instagram ka arritur të marrë pëlqimin e Isaac, e gjithashtu edhe një koment.

Pas ndarjes, dyshja kishin fshirë njëri-tjetrin nga rrjetet sociale, gjersa ky rikthim me komente dhe pëlqime ndaj njëri-tjetrin, çon në mendimin se dyshja po i rikthehen lidhjes së dikurshme.

Gjithsesi, e ardhmja do e zbulojë më së miri se si qëndrojnë raportet mes të dyve.
Be the first to comment

Leave a Reply