Duket si në filmat e James Bond, politikania bëhet hit në internet
Një senatore nga Rusia me një model flokësh të pazakontë, që e bën “të duket si një gazetar i James Bond”, është bërë një hit në internet.

Valentina Petrenko, një ligjvënëse 62-vjeçare nga rajoni siberian i Khakassia, ka tronditur përdoruesit në mediat sociale me modelin e saj ambicioz të flokëve

Flokët e senatores Valentina Petrenko janë gjëja më e madhe që kanë zbuluar mediat e huaja këtë javë.

Petrenko ka qenë anëtar i Këshillit të Federatës të vendit që nga viti 2001 dhe dikur ka ndihmuar për të negociuar lirimin e pengjeve të fëmijëve në një shkollë
Be the first to comment

Leave a Reply