E dashura e re e Majk shtatzënë?
Pas ndarjes me Majlinda Zekën, me të cilën ka edhe një djalë, Majk është fotografuar disa herë në shoqërinë e një vajze bionde. Mediat rozë kanë aluduar se ata janë në një lidhje së bashku.

Së fundmi çifti është kapur sërish mat duke dalë nga një klinikë gjinekologjike. Kjo na bën të mendojmë se mos e dashura e re është shtatzënë dhe Majk do të behët baba për herë të dytë?

Këtë nuk mund ta themi me siguri, pasi kjo mund të ketë qenë edhe një vizitë rutinë…
Be the first to comment

Leave a Reply