E FUNDIT/ Forcat Speciale nisen drejt Veriut të Mitrovicës
Një numër i madh i forcave të Njësisë Speciale të Kosovës, ia ka mësyrë Veriut të Kosovës

Nuk dihet arsyeja e vajtjes atje.

Një lexues ka xhiruar tek shihet një pjesë e rrugës e nxirë nga furgonët e Njësisë Speciale.

Ai thotë se pamjet janë marrë rreth orës 06:00 në mëngjes,raporton express.

Por sot është paralajmëruar vizita e ministrave serbë Aleksandar Vulin dhe Nevojsha Stefanoviq në këtë pjesë të Kosovës.
Be the first to comment

Leave a Reply