E FUNDIT/ Shqipëria tronditet nga tërmeti
Një tërmet ka tronditur Shqipërinë në orët e parë të ditës së sotme.

Mësohet se tërmeti ka pasur epiqëndrën në Elbasan me magnitutë 2.7 ballësh dhe thellësi 2 km.
Smiley face

Tërmeti është ndjerë në qytet dhe në zonat përreth tij por nuk ka dëme materiale apo njerëz të lënduar
Be the first to comment

Leave a Reply