E gjithë familja bashkë
Cristiano Ronaldo ka postuar një foto të mrekullueshme të familjes së tij që vazhdon të rritet.

Futbollisti 32-vjeçar i Realit të Madridit, duket mjaft krenar teksa ka pozuar me dy binjakët e vegjël, Eva dhe Mateo, djalin e madh Cristiano Junior, 7 vjeç dhe të dashurën e tij shtatzënë Georgina Rodriguez.

“Family Mood”, shkruan Ronaldo në diçiturën e fotos së postuar teksa asi i futbollit mban një nga binjakët dhe tjetri në krahët e Georginës.
Be the first to comment

Leave a Reply