‘E jemja’, kënga më e re nga Cozman
Ka vetëm dy javë që grupi ‘Babastars’ dhe ‘Threedots’ kanë publikuar projektin e përbashkët “Servile”.

Ndërkaq, tani reperi i njohur kosovar Cozman ka paralajmëruar se është në përgatitje të këngës së re.

Sipas imazhit që ka publikuar në Instagram bën të ditur se kënga titullohet “E jemja”, por që nuk ka dhënë detaje më të hollësishme rreth saj.

“Ti e din çfarë dua të them #Babastars, së shpejti, E jemja”, është përshkrimi i Cozman që ia ka vënë fotos.

“Servile”, u prit mjaft mirë nga publiku ku tashmë ka arritur afro një milion klikime në Youtube.

You know wat I Mean…? #Babastars #ComingSoon #EJEMJA #Summervibes

A post shared by COZMAN (@cozman) on
Be the first to comment

Leave a Reply