E kapi mat, gruaja zhvesh dhe rreh brutalisht dashnoren e burrit (Video)
Një zonjë e dyshuar si e përfshirë në një aferë seksuale jashtëmartesore u rrah brutalisht dhe u zhvesh në mes të rrugës nga një gruaja e burrit, me të cilën viktima kishte kryer tradhtinë.

Pamjet shqetësuese tregojnë se gruaja është kapur nga flokët dhe në mënyrë të përsëritur goditet në mes të trotuarit. Ngjarja ka ndodhur në Kinë dhe është e përsëritur.

Turmat përreth dëshmojnë dënimin e egër, me të paktën një xhirim të veprimit, por askush nuk ndërhyn për të ndihmuar gruan që qan.
Be the first to comment

Leave a Reply