E “tallën” për detajin në foto, Luana përgjigjet si rrallëherë
Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në paraqitjet publike. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Por që nga mbarimi i Shiko Kush Luan, Luana ka mbajtur një profil më të qetë dhe është larguar.

E kuruar në cdo detaj,këtë herë ajo ka habitur fansat me veshjen e mrekullueshme.

Ama duket se fansat kanë vendosur që ta thumbojnë në lidhje me një pucerr,por që në fakt është nishan.

Puçrën nuk e hoqe dot haha...”-ka shkruar komentuesi, ndërsa Luana si rrallëherë nuk ka hezituar t’i përgjigjet atij duke i thënë se është një nishan.
Be the first to comment

Leave a Reply