Edhe Rita i pret flokët, shkëlqen në eventin “Montblanc”
Është një nga këngëtaret që ftohet shumë në evente.

Këngëtarja Rita Ora ka qenë një nga të ftuarat e evenit “Montblanc” që është mbajtur në Neë York, shkruan lajmi.net

E në këtë event ajo ka shkëlqyer me pamjen e saj.

E veshur e tëra me të zeza, Rita duket shumë elegante, seksi, e bukur dhe plot stil e sharm!

Në sy padyshim bie edhe stili i ri i saj, me flokë të shkurta. Ky ndryshim i Ritës erdhi pas atij të Dafinës e Duas.
Be the first to comment

Leave a Reply