Ejlyl e “Rrahje Zemre” martohet këtë verë
E njohur në Shqipëri për rolet e saj të shumta si, Xhemre te “Kuzej Gunej” apo edhe te seriali “Rrahje zemre” si Ejlyl, aktorja e mirënjohur turke Oyku Karayel do të martohet këtë verë. E fejuar me këngëtarin turk Can Bonomo ajo ka vendosur që në muajt e verës të bëjë dasmën e saj. Dritare.net informon se çifit ka vendosur edhe vendin se ku do ta bëjnë dasmën dhe kanë filluar përgatitjet për të
Be the first to comment

Leave a Reply