Ejshani dhe Omeri, në një lidhje dashurie?
Aktorët më të dashur të publikut, Cansu Dere dhe Engin Akyurek thuhet se janë në lidhje. Të paktën kështu shkruajnë mediat turke.

Sipas tyre aktori 36 vjeçar dhe aktorja 37 vjeçare kanë nisur lidhjen e dashurisë larg syve të mediave, për të ruajtur sa më shumë magjinë e kësaj historie.

Cansu Deree njohur për rolin e Ejshanit në serialin ”Ezel” dhe për rolin e Zejnepit në serialin ”Nënë”, ka vendosur të flasi për këtë lidhje që është përfolur në media. Ajo e ka përgënjeshtruar lajmin se është në këtë lidhje. Presim të zbulojmë të vërtetën.
Be the first to comment

Leave a Reply