Ekskluzive: Ky është i fejuari i Gresa Behlulit (FOTO)
Gresa Behluli vitin që lamë pas ishte njëra ndër këngëtaret tona e cila qe prezente shumë nëpër rubrikën rozë.

Për këngët dhe sukseset në karrierën muzikore, kemi fol shumë shpesh. Pa dyshim Gresa ishte njëra ndër këngëtaret tona më produktive gjatë vitit 2017. Edhe për pamjen e bukur dhe paraqitjen e saj kemi folur sa e sa herë. Por, një gjë keni kërkuar që ta kuptoni;

Gresa është e fejuar dhe po e jeton dashurinë e saj shumë mirë. Të gjithëve iu ka interesuar se si duket ai djalë fatlum të cilit Gresa i ka thënë “PO”.

E revista “Kosovarja”, sonte ua sjell një foto ku shihet i fejuari i Gresës, ku bashkë me familjen Behluli ai ka festuar vitin e ri.

I fejuari i këngëtares Behluli nuk preferon shumë që të jetë fytyrë publike, por ne sonte ua sjellim që ta shihni se sa bukur po duket pranë të fejuarës së tij.
Be the first to comment

Leave a Reply