Elvana Gjata dhe Ledri Vula kanë surprizën e madhe
Ledri Vula dhe Elvana Gjata do të vijnë me një duet për herë të parë.

Këtë e bëjnë të ditur burimet e lajmi.net. Kjo këngë mes Ledrit dhe Elvanës pritet të lançohet gjatë muajve të vazhdim dhe besohet se do jetë një nga hitet e këtij viti.

Detaje të tjera nuk janë zbuluar përpos faktit se fansat më në fund do ta dëgjojnë një këngë duet nga dy emrat më të njohur të skenës.
Be the first to comment

Leave a Reply