Enca çmend Instagramin (VIDEO)
Fansat e saj e kanë pritur me padurim videoklipin “Dua” i cili do të publikohet më 23 mars. Deri në pritje të këngës së re, Enca po zbulon nga pak pjesë të këngës me videot e saj.

 

“Baby hajde thirrëm kur je vetëm, ndoshta t’kallzoj ça bëj tjetër”, dëgjohet të thotë Enca në këngën e re, pjesë të cilën e ka zbuluar ditën e djeshme”.

Këngëtarja shfaqet duke bërë twerk me në sfond këngën “Dua”, e veshur me një bluzë të cilën në një moment e ngre pak dhe tregon të brendshmet.

“Edhe 4 ditë. Mezi po pres”, shkruan Enca krah videos që po çmend rrjetin mbrëmjen e sotme. kujtojmë që nga aq sa ka zbuluar këngëtarja, videoklipi do të jetë shumë hot dhe Enca do të shfaqet në skena intime me modenil e njohur spanjoll, Pierluigi.

4 days ? I cannot wait!!

A post shared by ENCA (@enca) on
Be the first to comment

Leave a Reply