Enca heq dorë nga muzika, tashmë do ta shohim diku tjetër
Këngëtarja atraktive e skenës Enca Haxhia gjithmonë ka rënë në sy për dukjen e saj, në veçanti format trupore.

Por mesa duket Enca ka vendosur që të heqë dorë nga kjo armë, dhe ka lajmëruar se së shpejti do ta shohim në një prodhim kinematografik si aktore.

“Do të aktroj së shpejti dhe jam shumë e entuziazmuar!”-ka shkruar këngëtarja. Nuk dihen ende detaje se çfarë roli apo cilin produksion do të jetë Enca.

Ky lajm duhet t’i ketë gëzuar shumë fansat e këngëtares, e cila është mjaft e preferuar sa i përket këngëve dhe hiteve të saj.
Be the first to comment

Leave a Reply