Enca nxeh sërish gjakrat, ia plas Noizyt në fytyrë (FOTO LAJM)
Midis Encës dhe Noizyt pati një përplasje publike pak kohë më parë, për shkak se Enca tha publikisht se për gjithçka kishte nuk i njihte asnjë meritë askujt tjetër, përves vetes së saj.

Kjo gjë nuk i pëlqeu Noizyt dhe e akuzoi publikisht në Instagram si mosmirënjohëse duke e përjashtuar nga grupi “OTR”.

Por edhe këtë herë “mbretëresha e Instagram-it”, ua bën me dije se është “SELFMADE” dhe se është kjo shprehje është titulli i albumit të saj të parë.

Ajo ka nxehur edhe njëherë gjakrat duke postuar një fotografi mbi të cilën shkroi sërish fjalën e sherrit.
Be the first to comment

Leave a Reply