Është zhdukur nga rrjetet sociale, por ja si duket Xhensila në muajin e 8 të shtatzënisë
Xhensila ka qenë gjithnjë e shumë komentuar në media e nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe këtë periudhë kur është në pritje të ëmbël. Ajo dhe aktori Bes Kallaku do të bëhen së shpejti prindër të një vajze, lajm që i ka gëzuar të gjithë.

Prej ditës kur postoi disa foto nga ditëlindja, Xhensila i ka rralluar shumë postimet duke i lënë fansat kuriozë si duket tani në muajin e 8.

Por këtë kuriozitet e ka shuar sot motra e Besit, Ana e cila ka postuar disa foto me vajzën e saj, mamanë dhe Xhensilën teksa shijojnë të hënën së bashku.
Be the first to comment

Leave a Reply