“Ezel”vjen në bashkëpunim me modelen turke
Aktori turk, shumë i dashur nga publiku Kenan Imirzalioglu po përgatitet të rikthehet në ekran në muajin tetor me një serial të bujshëm, që flet për pushtuesin e Kostandinopojës, Sulltan Fatih Mehmetin. Siç thuhet aktori i njohur si Ezel do të  ketë rolin kryesor në këtë film.

Ndërsa së fundmi, media turke ka publikuar edhe emrin e partneres së tij. Ajo do të jetë Miss Model Turkey 2013 dhe Miss Model Europe Sevinc Mese. /oranews/
Be the first to comment

Leave a Reply