Fabregas rikthehet në La Liga, por jo te Barcelona
Sipas “El Gol Digital”, Villarreal dhe Valencia kanë shprehur interesim për lojtarin.

Cesc Fabregas do të largohet nga Chelsea.

Lojtari kërkohet nga dy klube të La Ligas.

Sipas “El Gol Digital”, Villarreal dhe Valencia kanë shprehur interesim për lojtarin.

31-vjeçari do t’i jap fund në verë aventurës në Londër.
Be the first to comment

Leave a Reply