Fansat i japin një mësim të mirë Bleonës
Këngëtarja Bleona Qereti është një nga femrat shqiptare më aktive në rrjetet sociale.

Por ndonjëherë ajo e mbingarkon profilin e saj me thuajse të njëjtat postime ku shfaqet e zhveshur dhe kjo reflektohet në numrin e pëlqimeve dhe komenteve që merr në postimet e saj.

Gjithashtu duket se një bezdi për fansat e saj janë kthyer edhe postimete e saj të zhveshur, pasi edhe pse me to mendohet se mban gjallë interesin faktet tregojnë të kundërtën.

Nëse i hedh një sy profilit të këngëtares shqiptare që ‘i adhuron’ skandalet vihet re se në postimet ku ajo shfaqet e veshur ‘normale’ reagimi dhe pëlqimi i njerëzve është më i madh.

Askush nuk mund ta hedhë posht hijeshin e saj, por lakuriqësia e Bleonës duket se ka ‘velur’ ndjekësit me përsëritshmëri.

Postimi më i pëlqyer në Instagramin e saj është një foto ku këngëtarja mban veshur një fustan aspak të ekzagjeruar. Me siguri këtë detaj duhet ta ketë vnë re dhe vetë këngëtarja.
Be the first to comment

Leave a Reply