Fansat kërkojnë që Depp t’i kthejë flokët siç i kishte, nuk u pëlqen stili i tij i ri
Është njëri ndër aktorët më të pëlqyer dhe më tërheqës.

Bëhet fjalë për superyllin, Johnny Depp i cili për vite me radhë shquhej për pamjen e mrekullueshme dhe për stilin e veçantë, e që tani ka ndryshuar pak stilin e flokëve.

Ai është duke u pëlqyer për projektin e ri muzikor që e solli në bashkëpunim me rok grupin “Hollwood Vampires”.

Mirëpo, është kritikuar me të madhe për stilin e tij të flokëve pasi që shumë nga fansat e donin me ato flokët e gjata dhe të çrregulluara.

Gjatë performancës në një koncert në Amerikë, Depp mori kritika të shumta teksa i thonin: “Çfarë keni bërë, Johnny?” “Sa më shpejt kthejeni atë imazh. Kjo nuk po ju shfaq të ëmbël”, janë disa nga mesazhet që ka pranuar ai.

Canada the other night

A post shared by Johnny Depp (@johnnydeppofficial) on
Be the first to comment

Leave a Reply