Fatmir Limaj bëhet sërish baba (Foto)
Lideri i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, është bërë sërish baba.

Bashkëshortja e tij, Arlinda, ka sjellë në jetë një vajzë.

Lajmin e ka konfirmuar spitali privat ku ajo ishte trajtuar dhe ku tash ka lindur.

Arlinda është bashkëshortja e dytë e Fatmir Limajt.

Ai nga martesa e parë ka katër fëmijë, e madje është bërë edhe gjysh.

 
Be the first to comment

Leave a Reply