Fero bëhet nostalgjik, kështu dukej në fëmijëri
Reperi Fero është pjesë e labelit ‘On Records’.

Edhe pse ende është në hapat e parë të karrierës, ai po tregohet aktiv në këtë profesion dhe po pritet mirë nga publiku, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e tij në Instagram, ai ka publikuar një fotografi nga fëmijëria, ku ishte veshur me një bluzë dhe një palë xhinse.

Kujtojmë që Fero ka konfirmuar lajmin që kënga e tij më e re me titull “Mamacita”, të cilën e sjell në duet me Sparksin do të publikohet nesër (e mërkurë).
Be the first to comment

Leave a Reply