Fjolla Morina duket mjaft bukur (FOTO LAJM)
Fjolla Morina eksperimenton shpesh me pamjen e saj të jashtme. Këngëtarja vetëm para disa muajsh ndryshoi ngjyrën e flokëve duke u bërë brune.

Në instagramin e saj ajo ka postuar disa foto ku duket një femër me stil dhe e hujëshmë.

E veshur me një fustan të gjatë të zi dhe bruan Fjolla duket mjaft sharmante.
Be the first to comment

Leave a Reply