Foto që flet, zbulohet raporti i Dafina Zeqirit me Taynën
Reperja e re Tayna ka prishur raportet me disa prej emrave të estradës.

Gjithçka nisi mes kolegeve repere, dhe Tayna prishi raportet me disa prej këngëtareve të suksesshme të ekranit.

Tayna madje është një emër që u sulmua shpesh nga koleget e saja si: Fifi e Arta Memedi. Por sapo u zbulua se Tayna e ka mike këngëtaren Dafina Zeqiri.

Në një foto të postuar nga vetë Tayna, rep artistja shihet nën gjirin e ngrohtë të shoqërisë së Duffyet.
Be the first to comment

Leave a Reply