Fotot e rralla të Marilyn Monroe në pishinë (FOTO)
Dymbëdhjetë foto intime të Marilyn Monroe ku tregojnë yllin e Hollivudit teksa shijon pishinën nudo pritet të shiten për 35 mijë dollarë.

Në ankandin e kompanisë Heritage Auction veç saj pritet të shiten dhe ato të Beatles, Frank Sinatra me roje, Muhammad Ali në disa foto të tjera të rralla, të cilat të gjitha së bashku pritet të kapin shifrën e 120 mijë dollarëve.

 
Be the first to comment

Leave a Reply