Genta provokon me gjoksin në paraqitjen e fundit
Genta Ismajli është një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar.

Ashtu si edhe shumë artistë, edhe Genta ka mbajtur koncert me rastin e 8 marsit, ditës së gruas, shkruan lajmi.net.
Në rrjete sociale, ajo ka publikuar disa imazhe nga ajo ndejë, ku tregonte se si është dukur në atë paraqitje.
Genta dukej tejet elegante me fustanin e bardhë, ndërsa kishte ekspozuar në masë të madhe gjoksin në mënyrë provokuese.
Këngëtarja pranoi pëlqime dhe komente të shumta nga fansat, të cilët e komplimentonin për linjat trupore.

Urime 8 Marsin ? Dress @albinadylaa Hair @kaci.lleshi Makeup @sellmakasumoviq

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on
Be the first to comment

Leave a Reply