Gjërat bëhen serioze, deputeti demokrat shkon me familjen të ndjekë Ildën
Ilda Bejleri është një ndër gazetaret sportive më të njohura në Shqipëri dhe që gjithmonë shkakton zhurmë në media dhe rrjete sociale.

Ndjekësit e saj gjithmonë kanë qenë kureshtar për të mësuar statusin e saj. Së fundmi ajo është përfolur për lidhjen me deputetin e PD-së Klevis Balliu.

Por asnjë nga palët nuk e ka komfirmuar këtë lidhje.

Pak ditë më parë, në Pallatin e Kongreseve u organizua koncerti i balerinëve shqiptarë, të cilët kanë bërë famë jashtë kufijve. “Rikthimi i dallëndysheve” solli një natë shumë të veçantë për artdashësit dhe personazhet publikë, që e ndoqën, ishin të shumtë.

Njëri prej tyre, ishte edhe deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, së bashku me të motrën dhe mamanë. Koncertin e prezantonte Ilda Bejleri, e cila kishte dhe të vëllain balerin pjesëmarrës.
Be the first to comment

Leave a Reply