Goli i Gareth Bale që do mbahet mend gjatë (VIDEO)
Në finalen e Ligës së Kampionëve ndërmjet Liverpulit dhe Real Madridit, Gareth Bale shënoi golin e dytë për ekipin madrilen. Ky gol do mbahet mend edhe shumë gjatë në historinë e fudbollit:
Be the first to comment

Leave a Reply