Greta Koci gjen sozinë, ngjashmëria e frikshme
Këngëtarja Greta Koci është emër i pëlqyer në publik.

Është goxha aktive me koncerte dhe projekte muzikore, të cilat priten mirë në publik, shkruan lajmi.net.

Greta ka qenë shumë herë e komentuar lidhur me linjat trupore, duke u akuzuar se po përdor fotoshop në imazhet që nxjerr në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi përmes së cilës tregon se i kanë gjetur sozinë, e që vërtetë ngjante shumë me të.

“Ma kane gjetur dhe derguar sozine. Veten ngjyra syve na ndryshon…Ngjan me mua kjo cupa? Si ju duket?”, është mbishkrimi që la këngëtarja.
Be the first to comment

Leave a Reply