Grushte e shkelma mes koncertit, skandal në koncertin e Dhurata Dorës (VIDEO)
Sherri me grushta dhe shkelma ka bërë që të ndalet në mes koncerti i këngëtares shqiptare Dhurata Dora.

Kjo për shkak se tre djem mes koncertit kanë nisur të zihen me gruashta, shkelma duke shkaktuar panik mes publikut.

Është dashur ndërhyrja e sigurimit për të qetësuar situatën të cilët e kanë pasur shumë të vështirë.
Be the first to comment

Leave a Reply