Haxhiu, Haradinajt: Nëse votohet Demarkacioni – nuk do ta kthesh kurrë Çakorrin dhe Kullën
Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, i ka kërkuar kryeminstrit Ramush Haradinaj që të tërhiqet nga marrëveshja e Demarkacionit, njofton Klan Kosova.

“Kryeminstër nëse votohet sot kjo marrëveshje mos mendo që do ta kthesh ndonjëherë Çakorrin dhe Kullën”.

“Të gjihë deputetët do të marin përgjegjësi për votën e tyre, por fajtori kryesor do të jesh ti”.
Be the first to comment

Leave a Reply