I dolën sms ku kërkonte 1000€/nata, por modelja shqiptare ka 1 justifikim
Ajo njihet për fotot e saj të zjarrta dhe linjat seksi që çmendin këdo.

Modelja bombastike ka mbledhur mbi 100 mijë ndjekës në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ku e komentojnë dhe e pëlqejnë pafund, shkruan TopAl News.

Flitet për Redona Koçin, zeshkanen e njohur ndryshe si ‘avokatja më seksi shqiptare’, pasi studimet e saj i ka kryer për drejtësi.

Rreth dy vite më parë ajo u përfshi në një thashethem rozë, pasi mediat sociale publikuan mesazhet ku ajo kërkonte “1000 euro për një natë”. Por sipas Redonës, gjithçka ka qenë gënjeshtër.

Në një intervistë për ‘GSH’, avokatja seksi ka rrëfyer: “E kam sqaruar në një postim. Adresa nuk ka qenë e imja personale, ndaj sigurisht edhe bisedimi nuk ka qenë i vërtetë.”

Ndër të tjera, modelja tregoi se shuma më e madhe që i ishte ofruar për të bërë një reklamë ishte 10 mijë euro. “Për arsye të tjera, ndryshe nga ato ekonomike, nuk pranova të isha pjesë e saj.”- bëri me dije Redona.
Be the first to comment

Leave a Reply