I gjeti fotografi të ish-it në telefon, këngëtarin e njohur e lë e dashura
Bella Hadid dhe The Weeknd janë ndër çiftet më të pëlqyera për shumë kë nga ne.

Teksa çifti ishin duke shijuar lidhjen, Bella së fundmi ka gjetur disa foto të ish të dashurës, Selena Gomez në telefonin e këngëtarit.

Kjo shkaktoi edhe ndarjen e çiftit, ku Bella tha se nuk do kthehej me të derisa The Weeknd të pastronte disa gjëra që kanë të bëjnë me ishin e tij.

Ajo kishte zbuluar disa fotografi seksi të Selenës, që e bën të dilte nga kontrolli dhe të zemërohej me të dashurin, ndërkaq ky i fundit pretendon se i ka fshirë të gjitha.

E gjithë kjo ‘luftë’ ndodhi para bashkimit të çiftit të njohur, ku të dytë ishin pjesë e Festivalit të Kanës.

Bella u bashkua me The Weeknd gjatë festivalit “Coachella”, që u mbajt në muajin prill ku ata shfaqeshin pranë njëri-tjetrit.

Theksojmë se, këngëtari i famshëm dhe Selena Gomez u ndanë në tetor të vitit të kaluar, që më pas Gomez iu kthye Justin Bieber.
Be the first to comment

Leave a Reply