I mbyturi në Shëngjin është nga Kosova
Pak kohë më parë një person, identiteti i të cilit nuk dihet ende është mbytur në plazhin e Shëngjinit pasi ishte futur për tu larë.

Polumbarët po punojnë për nxjerrjen e trupit të personit të mbytur por dallgët e shumta vështirësojnë operacionin e polumbarëve.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur tek zona e quajtur “Rana e Hedhun” dhe i mbyturi është shtetas kosovar.
Be the first to comment

Leave a Reply