I nxorrën “sekretin” e marrëdhënies treshe, përgjigjet ashpër Roza Lati (FOTO LAJM)
Ajo njihet për tipin e saj moskokëçarës dhe pakomplekse su dhe për dashurinë e madhe për qenushët.

Gjatë intervistave ajo është shprehur shumë e hapur në lidhje me marrëdhënien e saj, por si duket çdo gjë e ka një limit.

Moderatorja e njohur është gjithmonë në qendër të vemëndjes dhe kjo jo vetëm për shkak të karrierës së saj por edhe jetën personale.

Pas publikimit të një lajmi të rremë ku shkruhej: “Roza Lati tregon Live sesi ka bërë dashuri treshe me burrin”, moderatorja ka shpërthyër në Instagram.

“Ça dreqin shkruajnë portalet? Më bënë të martuar, më bënë lezbike, më bënë perverse… por mbi të gjitha më bënë qëndrën e vëmëndjes. Hajt mo, gjynah… Fali zot… s’dinë çfarë bëjnë.”- shkruan Roza.
Be the first to comment

Leave a Reply