Ibrahimi – “Për tutën nuk ka ilaç”
Kandidati i Lëvizjes Besa për Komunën e Çairit, Zeqirija Ibrahimi e komentuar mungesën e Visar Ganiut-kandidatit të BDI-së në zgjedhjet lokale të 15 tetorit në debatin që organizohet nga TVM2, raporton portali “tetova1.com”.

Ibrahimi në profilin e tij në facebook shkruan:

Sot kishim caktuar emision në debativ në TVM2, por një karrige mbeti zbrazur. Ai që mungoi, kandidati i koalicionit LSDM-BDI, nuk erdhi. Më erdhi keq dhe m’u kujtua ajo urtësia se “për tutën nuk ka ilaç”.
Mirupafshim në zgjedhje.
Be the first to comment

Leave a Reply