Ilda Bejleri e lidhur me deputetin, Luana ja nxjerr sekretin LIVE
Moderatorja sportive s’mundi ta hidhte poshtë faktin se është e lidhur kur Luana Vjollca gjatë “Shiko kush luan” tha se Ilda Bejleri është në një marrëdhënie.

Prej muajsh përflitet se ajo është e lidhur me deputetin e Partisë Demokratike, Klevis Balliu, por ajo ka thënë se kur u fotografuan bashkë, kishin dalë “si shokë”.

Gjatë një loje ku Dren Abazi duhet të zgjidhte gruan që do të merrte për nuse nga showbiz-i shqiptar, pas shumë ballafaqimesh vendosi të mbante Ilda Bejlerin. Këtu, ndërhyri Luana duke e thënë hapur:

Ilda është e zënë more djalë”

Ilda qeshi me të madhe, por s’e mohoi. Edhe pse Luana e ngacmoi duke i thënë se i bie të martohet me dy burra, Ilda mes të qeshurash u shpreh:

“Nuk thashë gjë unë, thashë ne u martuam këtu.”

Klevis Balliu dhe Ilda Bejleri u fotografuan bashkë në shtator, teksa dilnin bashkë nga një restorant pas eventit të 20-vjetorit të “Opinion”. Burime pranë çiftit sigurojnë se ata janë bashkë, por ende s’kanë vendosur ta bëjnë publike.
Be the first to comment

Leave a Reply